ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| forwarded | "for=144.217.2.12; proto=http; host=cms.devil-it-applications.fr" |
| host | "cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "71.231.197.70" |
| remote-port | "33113" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_12_0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/55.0.3032.1865 Safari/537.36" |
| waf-client-ip | "71.231.197.70" |
| waf-client-port | "33113" |
| x-ae | "gzip" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "364094487" |
| x-forwarded-for | "71.231.197.70" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "90D9020C:E338_D5BA2128:0050_69188B7F_11A225:5E4F" |
| x-ovhrequest-id | "3f9a5e6bcb0fe192d7225532f21b94bb" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "144.217.2.12" |
| x-remote-port | "58168" |
| x-remote-proto | "http" |
| x-scheme | "http" |
| x-varnish | "364094488" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 15 Nov 2025 14:17:37 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fcms.devil-it-applications.fr%2Fwp-json%2F%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fdevil-it-applications%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "6b9f8c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://devilit_johan:DBJdsfdsnjl551@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/devilitapplications_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "206" |
| GEOIP_CITY | "Seattle" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "819" |
| GEOIP_LATITUDE | "47.645901" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-122.399498" |
| GEOIP_REGION | "WA" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_FORWARDED | "for=144.217.2.12; proto=http; host=cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_HOST | "cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "71.231.197.70" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "33113" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_12_0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/55.0.3032.1865 Safari/537.36" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "71.231.197.70" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "33113" |
| HTTP_X_AE | "gzip" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "364094487" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "71.231.197.70" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "90D9020C:E338_D5BA2128:0050_69188B7F_11A225:5E4F" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "3f9a5e6bcb0fe192d7225532f21b94bb" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "144.217.2.12" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "58168" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| HTTP_X_SCHEME | "http" |
| HTTP_X_VARNISH | "364094488" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/wp-json/" |
| REMOTE_ADDR | "71.231.197.70" |
| REMOTE_PORT | "50216" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1763216256 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1763216256.7396 |
| REQUEST_URI | "/wp-json/" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://cms.devil-it-applications.fr/wp-json/" |
| SCRIPT_URL | "/wp-json/" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "aRiLgHcPb2giTSVQePL4TAAAAQ4" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |