ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/css,*/*;q=0.1" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,fr-FR;q=0.9,fr;q=0.8,en;q=0.7" |
| cookie | "PHPSESSID=cc024c0aeb96c10f0a45dd3902764bee" |
| host | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| priority | "u=0" |
| referer | "https://www.cms.devil-it-applications.fr/css/admin-login.css" |
| remote-ip | "77.136.66.145" |
| remote-port | "53027" |
| scheme | "https" |
| sec-ch-ua | ""Google Chrome";v="143", "Chromium";v="143", "Not A(Brand";v="24"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?0" |
| sec-ch-ua-platform | ""Windows"" |
| sec-fetch-dest | "style" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/143.0.0.0 Safari/537.36" |
| waf-client-ip | "77.136.66.145" |
| waf-client-port | "53027" |
| x-ae | "br" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "862033303" |
| x-forwarded-for | "77.136.66.145" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "8e4d5a0eac638c34003f5c30685dfa49" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "77.136.66.145" |
| x-remote-port | "53027" |
| x-scheme | "https" |
| x-varnish | "862999555" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 02 Mar 2026 07:31:43 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fwww.cms.devil-it-applications.fr%2Fcss%2F%40fontsource%2Fraleway%22%20%28from%20%22https%3A%2F%2Fwww.cms.devil-it-applications.fr%2Fcss%2Fadmin-login.css%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fdevil-it-applications%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "85a6d0" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "cc024c0aeb96c10f0a45dd3902764bee" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://devilit_johan:DBJdsfdsnjl551@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/devilitapplications_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Pompey" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "FR" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "France" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "48.765202" |
| GEOIP_LONGITUDE | "6.127600" |
| GEOIP_REGION | "B2" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/css,*/*;q=0.1" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,fr-FR;q=0.9,fr;q=0.8,en;q=0.7" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=cc024c0aeb96c10f0a45dd3902764bee" |
| HTTP_HOST | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_PRIORITY | "u=0" |
| HTTP_REFERER | "https://www.cms.devil-it-applications.fr/css/admin-login.css" |
| HTTP_REMOTE_IP | "77.136.66.145" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "53027" |
| HTTP_SCHEME | "https" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Google Chrome";v="143", "Chromium";v="143", "Not A(Brand";v="24"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?0" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Windows"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "style" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/143.0.0.0 Safari/537.36" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "77.136.66.145" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "53027" |
| HTTP_X_AE | "br" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "862033303" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "77.136.66.145" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "8e4d5a0eac638c34003f5c30685dfa49" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "77.136.66.145" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "53027" |
| HTTP_X_SCHEME | "https" |
| HTTP_X_VARNISH | "862999555" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/css/@fontsource/raleway" |
| REMOTE_ADDR | "77.136.66.145" |
| REMOTE_PORT | "47192" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1772436703 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1772436703.2337 |
| REQUEST_URI | "/css/@fontsource/raleway" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://www.cms.devil-it-applications.fr:443/css/@fontsource/raleway" |
| SCRIPT_URL | "/css/@fontsource/raleway" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "aaU838uWFJcxpUcGlRHm5QAAAQo" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Parent Request
Return to parent request (token = aa4334)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "ed0ba1" |