n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "8d4516" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| forwarded | "for=144.217.2.9; proto=http; host=www.cms.devil-it-applications.fr" |
| host | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "20.94.87.22" |
| remote-port | "1611" |
| waf-client-ip | "20.94.87.22" |
| waf-client-port | "1611" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "183733788" |
| x-forwarded-for | "20.94.87.22" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "90D90209:BD3E_D5BA2128:0050_698530D1_117080:780F" |
| x-ovhrequest-id | "87fcaa17b13983c1f6ee5d7df9a0769f" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "144.217.2.9" |
| x-remote-port | "48446" |
| x-remote-proto | "http" |
| x-scheme | "http" |
| x-varnish | "183733789" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 06 Feb 2026 00:07:45 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fwww.cms.devil-it-applications.fr%2Fms-edit.php%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fdevil-it-applications%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "71de3b" |
| x-debug-token-link | "http://www.cms.devil-it-applications.fr/_profiler/624d66" |
| x-previous-debug-token | "624d66" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://devilit_johan:DBJdsfdsnjl551@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/devilitapplications_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "434" |
| GEOIP_CITY | "Boydton" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "560" |
| GEOIP_LATITUDE | "36.653400" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-78.375000" |
| GEOIP_REGION | "VA" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_FORWARDED | "for=144.217.2.9; proto=http; host=www.cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_HOST | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "20.94.87.22" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "1611" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "20.94.87.22" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "1611" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "183733788" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "20.94.87.22" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "90D90209:BD3E_D5BA2128:0050_698530D1_117080:780F" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "87fcaa17b13983c1f6ee5d7df9a0769f" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "144.217.2.9" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "48446" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| HTTP_X_SCHEME | "http" |
| HTTP_X_VARNISH | "183733789" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/ms-edit.php" |
| REMOTE_ADDR | "20.94.87.22" |
| REMOTE_PORT | "12826" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1770336465 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1770336465.4718 |
| REQUEST_URI | "/ms-edit.php" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.cms.devil-it-applications.fr/ms-edit.php" |
| SCRIPT_URL | "/ms-edit.php" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "www.cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "aYUw0XjhDpYzxuFBm-eCuQAAAjU" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |