ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip" |
| host | "cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "17.241.227.100" |
| remote-port | "54684" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/17.4 Safari/605.1.15 (Applebot/0.1; +http://www.apple.com/go/applebot)" |
| waf-client-ip | "17.241.227.100" |
| waf-client-port | "54684" |
| x-ae | "gzip" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "1055626907" |
| x-forwarded-for | "17.241.227.100" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "acc3d72a955790e566d1d9751cfe7ffc" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "17.241.227.100" |
| x-remote-port | "54684" |
| x-scheme | "https" |
| x-varnish | "1055626908" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Wed, 01 Apr 2026 14:30:27 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fcms.devil-it-applications.fr%2Frobots.txt%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fdevil-it-applications%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "c37703" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://devilit_johan:DBJdsfdsnjl551@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/devilitapplications_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "37.750999" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-97.821999" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_HOST | "cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "17.241.227.100" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "54684" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/17.4 Safari/605.1.15 (Applebot/0.1; +http://www.apple.com/go/applebot)" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "17.241.227.100" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "54684" |
| HTTP_X_AE | "gzip" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "1055626907" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "17.241.227.100" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "acc3d72a955790e566d1d9751cfe7ffc" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "17.241.227.100" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "54684" |
| HTTP_X_SCHEME | "https" |
| HTTP_X_VARNISH | "1055626908" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/robots.txt" |
| REMOTE_ADDR | "17.241.227.100" |
| REMOTE_PORT | "57748" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1775053827 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775053827.7438 |
| REQUEST_URI | "/robots.txt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://cms.devil-it-applications.fr:443/robots.txt" |
| SCRIPT_URL | "/robots.txt" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "ac0sA1foQiMqydy2h1SFmAAAA2A" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Parent Request
Return to parent request (token = 448d64)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "fe0e44" |