n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "69eefb" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| forwarded | "for=46.105.192.42; proto=http; host=cms.devil-it-applications.fr" |
| host | "cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "92.42.9.34" |
| remote-port | "29160" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 11_0 like Mac OS X) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/57.0.1844.1172 Mobile Safari/537.36" |
| waf-client-ip | "92.42.9.34" |
| waf-client-port | "29160" |
| x-ae | "gzip" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "523719713" |
| x-forwarded-for | "92.42.9.34" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "2E69C02A:D75A_D5BA2128:0050_69511369_9B6EF:3C24" |
| x-ovhrequest-id | "f8aee5b7202bf1f4c3cacc033ce3dc8c" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "46.105.192.42" |
| x-remote-port | "55130" |
| x-remote-proto | "http" |
| x-scheme | "http" |
| x-varnish | "523719714" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 28 Dec 2025 11:24:25 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fcms.devil-it-applications.fr%2Fwww.php%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fdevil-it-applications%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "eff079" |
| x-debug-token-link | "http://cms.devil-it-applications.fr/_profiler/d16485" |
| x-previous-debug-token | "d16485" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://devilit_johan:DBJdsfdsnjl551@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/devilitapplications_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Pyatigorsk" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "RU" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Russian Federation" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "44.056198" |
| GEOIP_LONGITUDE | "43.070702" |
| GEOIP_REGION | "70" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_FORWARDED | "for=46.105.192.42; proto=http; host=cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_HOST | "cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "92.42.9.34" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "29160" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 11_0 like Mac OS X) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/57.0.1844.1172 Mobile Safari/537.36" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "92.42.9.34" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "29160" |
| HTTP_X_AE | "gzip" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "523719713" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "92.42.9.34" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "2E69C02A:D75A_D5BA2128:0050_69511369_9B6EF:3C24" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "f8aee5b7202bf1f4c3cacc033ce3dc8c" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "46.105.192.42" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "55130" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| HTTP_X_SCHEME | "http" |
| HTTP_X_VARNISH | "523719714" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/www.php" |
| REMOTE_ADDR | "92.42.9.34" |
| REMOTE_PORT | "60618" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1766921065 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1766921065.6135 |
| REQUEST_URI | "/www.php" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/devil-it-applications/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://cms.devil-it-applications.fr/www.php" |
| SCRIPT_URL | "/www.php" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "aVETaYQ9UDUQwPWJszOgZAAABTM" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |